ZAMEL prezentuje nowe urządzenie z rodziny Supla - 2-kanałowy sterownik bramowy SBW-02.

Sterownik bramowy pozwala na integrację z dowolnym napędem bramowym oraz furtką lub dwoma bramami. Aplikacja mobilna Supla sprawia że kontrola jest w pełni zdalna. Urządzenie przystosowane jest do montażu bezpośrednio w napędzie. Dzięki uniwersalnemu zasilaniu 12 - 24 V AC / DC można go wykorzystać w wielu aplikacjach. Podłączając sygnały z wyłączników krańcowych pod wejścia sterownika otrzymujemy informację o otwarciu i zamknięciu bramy / furtki.

CECHY FUNKCJONALNE PRODUKTU:

 1. bezprzewodowe sterowanie napędem bramy i furtki wykorzystujące technologię wi-fi
 2. możliwość śledzenia stanu bramy poprzez badanie stanu wyłączników krańcowych
 3. możliwość kontroli sterownika poprzez aplikację mobilną supla z dowolnego miejsca na świecie
 4. zasilanie sterownika 12-24V AC/DC
 5. Sposób montażu Do puszki elektrycznej 60 mm
 6. Zasilanie 12-24 V AC / DC
 7. Ilość przekaźników 2
 8. Obciążalność przekaźnika 2 x NO 3A / 24 VAC
 9. Transmisja Wi-Fi 2.4GHz 802.11 b/g/n
 10. Głębokość urządzenia 20 mm
 11. Waga 0,04 kg
 12. Ilość kanałów wyjściowych 2
 13. Maksymalny prąd wyjścia 3 A / kanał

UWAGI DOTYCZĄCE INSTALACJI:

Nie należy montować odbiorników w bliskiej odległości od siebie (jeżeli jest taka możliwość to należy zachować odległość minimum 15 cm pomiędzy odbiornikami). Szczególnie należy unikać montażu jednego odbiornika nad drugim. Może to powodować zakłócenia w łączności Wi-Fi.

Należy przestrzegać maksymalnej obciążalności wyjść.

Podczas instalacji należy zwrócić uwagę, aby moduł nie był narażony na bezpośrednie działanie wody oraz na pracę w środowisku o podwyższonej wilgotności. Temperatura w miejscu instalacji powinna zawierać się w zakresie od -20 do +55°C.

Moduł SBW-02 przeznaczony jest do montażu wewnątrz pomieszczeń. Podczas instalacji na zewnątrz pomieszczeń urządzenie należy umieścić w dodatkowej puszce hermetycznej.

Do wejść IN1 oraz IN2 odbiornika SBW-02 można podłączyć beznapięciowe styki kontrolne pozwalające na detekcje otwarcia/zamknięcia bramy.

Po zainstalowaniu odbiornika należy sprawdzić poprawność jego działania obserwując czy włącza się dioda LED.

MONTAŻ

Moduł SBW-02 przeznaczony jest do montażu dopuszkowego. Wymiary obudowy umożliwiają montaż zarówno w puszkach podtynkowych (minimum Ø 60) jak i natynkowych.

Urządzenie należy podłączyć do zasilania zgodnie z obowiązującymi normami. Czynności związane z: instalacją, podłączeniem i regulacją powinny być wykonywane przez wykwalifikowanych elektryków, którzy zapoznali się z instrukcją obsługi i funkcjami tego urządzenia. Ze względów bezpieczeństwa nie należy montować urządzenia bez obudowy lub z uszkodzoną obudową.